˚درباره ما

شرکت قطعات پیش ساخته فلزی کیان (کیان پانل) با بهره مندی از مدرن ترین تکنولوژی تولید ساندویچ پانل تحت استاندارد های روز و مراحل گوناگون کنترل کیفی در زمینه تولید انواع ساندویچ پانل در دو نوع سقفی و دیواری با استفاده از بهترین فوم های پلی یورتان و ورق های رنگی استاندارد با قابلیت تولید روزانه بیش از 7000 متر مربع ، در سال 1383 تاسیس  گردید و خدمات و محصولات خود را با پیشرفته ترین تکنیک های تولیدی و نظارتی ارائه می نماید. امروزه باتوجه به پیشرفت روز افرون علم و تکنولوژی، توجه ویژه مهندسین طراح سازه و ساختمان های صنعتی و دقت نظر خاص در طراحی فضایی سبکتر، مستحکمتر، زیباتر و اهمیت صرفه جویی در مصرف انرژی در عصر بحران انرژی، منتج به ظهور و تولید محصول به نام ساندویچ پانل گردید. با توجه به گستره کاربرد محصولات این شرکت، اهمیت استفاده از انواع پوشش ها برای کاربردهای مختلف آشکار گردیده است.  استقبال از این محصول به قدری توسعه یافته با توجه به نوع و درجه عایق بودن و کند سوز بودن آن انواع مختلفی از عایقهای  پلی یورتان را وارد این صنعت کرد. استفاده از عایق پلی یورتان با توجه به ضریب انتقال حرارت فوق العاده پایین مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

استاندارد های اخذ شده :

  • گواهینامه ISO9001 از شرکت DQS آلمان.
  • گواهینامه IMS شامل ISO14001 ،ISO18001 و ISO9001 از شرکت DQS  آلمان.
  • گواهینامه 5S از شرکتDQS آلمان.
  • گواهینامه HSE-MS نفت از شرکتDQS آلمان.
  • گواهینامه CE از CDG کانادا.
  • گواهینامه ISO10004 رضایت مشتری از شرکتDQS آلمان.
  • گواهینامه ISO10002 شکایت مشتری از شرکتDQS آلمان.
  • گواهینامه ISO9001 از شرکت TUV آلمان.

ساندویچ پانل

مقاوم در برابر رشد گیاهان و قارچ ها بوده و به علت نداشتن بو و ریزش مواد و عدم امکان زندگی حشرات در داخل فوم، بهترین نوع عایق مصرفی در سقف، دیوار و کف مجتمع های صنعتی به ویژه سردخانه و سوله ها میباشد

کمپ

ساختمان های پیش ساخته کیان  بسیار سبک و مقوم در مقابل زلزله و با قابلیت نصب در کلیه نقاط ایران و همچنین قابلیت طراحی و ساخت بصورت طبقاتی می باشند

کانکس

کانکس های شرکت کیان با استفاده از ساندویچ پانل و با طراحی مدرن در ابعاد و طرح های گوناگون و دارای ساختاری مستحکم تر و زیباتر و عایق تر می باشد.

ورق های فرم گرفته

شرکت کیان پانل با استفاده از خطوط رول فرم و دستگاه های مدرن، اقدام به فرم دهی ورقهای گاوانیزه و آلومینیوم نموده و ورق های فرم گرفته رنگی جهت استفاده در سقف و دیوار های اماکن گوناگون استفاده می گردد.

فلاشینگ

فلاشینگ ها ، آبروها و ورق های فرم گرفته ب جهت آبندی و زیباسازی سازه بکار می روند.

شرکت کیان پنل عضوی از خانواده بزرگ هلدینگ ساختمانی تیراژ می باشد.جهت بازدید از وبسایت هلدینگ تیراژ لوگوی این شرکت را کلیک نمایید.
فهرست